Insurgents
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözölek az Insurgents klán hivatalos oldalán
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Szavazásról információ!

Go down 
SzerzőÜzenet
BreckY
Admin



Posts : 6
Join date : 2017. Apr. 01.

Szavazásról információ! Empty
TémanyitásTárgy: Szavazásról információ!   Szavazásról információ! Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2017 12:13 am

-A Szavazást a vezetői posztokban lévő tagok indithatják el.
-Egyértelmüen, ha a többség Igen-el szavaz akkor az a fél nyer, forditva ugyan ez.
-Erre azért van szükség, hogy ha bármilyen szabályzatot, vagy egyéb más dolgot beszeretnék hozni, így ezzel megadom arra az esélyt, hogy ti mint tagok tudjatok dönteni a megszavazott dolgokról.
Így Nem okozok nektek kellemetlenséget.
-A szavazás 1 hétig tart, vagy is ennyi időtök van arra, hogy eldöntsétek, hogy számotokra mi lenne a megfelelő.
-Valószinűleg lesz még a szavazáson módositva, ugyan is elkell azt a tényt is fogadni, hogy a régi klántagok mondjuk bejöttek ilyen feltételel, vagy is engem máshogy ismertek meg, én pedig mindig megszeretnék maradni olyannak amilyen voltam.
-A szavazás lehet 3 részes is akár, ezzel arra gondolok, hogy 3 lehetőség közül is lehet szavazni, ebben az esetben , meg akár a többi esetben is, örülnék ha kommentbe leírnátok a szavazatotok érveit is, vagy is hogy miért szavaztatok arra amire.
-Ha a szavazat sikeres volt az a következő update-ben fog bejönni, ezzel arra szeretnék célozni, hogy nem lesz minden szavazatkor új update.
Egyenlőre ennyit tudnék leírni.
Üdvözlettel: ~BreckY
Vissza az elejére Go down
https://insurgents.board-directory.net
 
Szavazásról információ!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Insurgents :: Klán részleg :: Szavazás-
Ugrás: